U petak, 11. travnja u novoj zgradi SKCNS-a (Ulica Vladimira Perića Valtera 5), novosadska publika će imati priliku da uživa u nastupu jednog od najatraktivnijih regionalnih koncertnih sastava, Elemental.
U šarolikoj muzičkoj viziji ovog sastava mogu se naći tragovi različitih stilova što njihov glazbeni izričaj čini jedinstvenim i originalnim. Specifičnost ove grupe su "britki tekstovi i energične instrumentalne podloge koji zajedno čine autentičan zvuk Elementala".
Kako sami kažu, Elemental nikad nije bio sastav koji je svoju glazbu smatrao proizvodom, već umetničkim izričajem, a njihov iskren i originalan stav prepoznaje publika širom Balkana.
Prioritet Elementala je uvek bio blizak odnos s publikom kroz energične koncertne nastupe.
Remi, Shot, Vida, Erol, Koni, Džon i Zane uvek daju sve od sebe na bini i svakim novim koncertom stalno uvećavaju armiju svojih poklonika, dokazujući da magija živog nastupa čini osnov dugovečnost svakog velikog benda.
Nakon osam studijskih albuma, ovo će biti još jedna prilika za emotivni susret Novosađana sa svojim miljenicima.
Ulaznice mogu da se kupe na svim prodajnim mestima Gigstix-a kao i online, na sledećem linku
Cena ulaznice:
ULAZNICA: 2.200 RSD
ULAZNICA | NAJBOLJI PRIJATELJ (paket koji obuhvata 2 ulaznice): 4.000 RSD
ULAZNICA | OKUPI EKIPU (paket koji obuhvata 4 ulaznice): 7.200 RSD
Ulaznice su za stajanje.
Vrata SKCNS-a i biletarnica otvaraju se u 20 časova, a koncert počinje u 21h.